WP-RecentComments 1.7 - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Loading
bg: Зарежда се

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: on
bg: на

en: &laquo; Newest
bg: &laquo; Най-нови

en: &laquo; Newer
bg: &laquo; По-нови

en: Older &raquo;
bg: По-стари &raquo;

en: Y/m/d
bg: d/m/Y

en: &laquo; Back
bg: &laquo; Обратно

en: Recent Comments
bg: Последни коментари

en: Title:
bg: Заглавие:

en: Number of comments to show:
bg: Колко коментара да показва:

en: (at most 20)
bg: (не повече от 20)

en: Length of each comment:
bg: Дължина на всеки коментар:

en: Show post titles.
bg: Показвай заглавията на статиите.

en: Show author avatars.
bg: Показвай аватари.

en: The size of avatars:
bg: Размер на аватарите:

en: The position of avatars:
bg: Позиция на аватарите:

en: Left
bg: Ляво

en: Right
bg: Дясно

en: The default avatar:
bg: Аватар по подразбиране:

en: Show navigator buttons.
bg: Показвай бутони за навигиране.

en: Show the comments from administrators.
bg: Показвай коментарите от администратори.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display.
bg: Преобразувай имотикони като <code>:-)</code> и <code>:-P</code> да се показват като картинка.

en: The most recent comments
bg: Най-новите коментари
